ABOUT ME

Z zawodu grafik komputerowy, z zamiłowania rysownik, we wnętrzu gra jej muzyka filmowa, a na co dzień mama i żona. To tak w ogromnym skrócie o mnie.

Swoją przygodę z grafiką zaczęłam jeszcze pod koniec liceum, potem wybrałam jedyny właściwy dla mnie kierunek studiów, i zawsze, kiedy tylko się dało projektowałam, to dla siebie, to dla innych. Od tamtych czasów pracowałam z wieloma osobami, klientami oraz agencjami nad różnorodnymi projektami. Od standardowych ulotek, plakatów i folderów, przez reklamę internetową, projektowanie standów oraz wnętrz 3d, na strojach dla hostess i storyboardach kończąc.

Lubię swoją pracę i kocham tworzyć, ale nie obce jest mi też czytanie briefów, a najważniejsze jest dla mnie zadowolenie klienta.

My occupation is graphic designer, I love to draw and paint, film music is my inspiration, and I am everyday mother and wife. This is me – in short words.  

I started my adventure with graphics at the end of high school, and next I chose the only appropriate course of study for me, and whenever I could, I designed firstly only for myself, then for others too. Since that time, I worked with many people, clients and agencies on various projects. From standard leaflets, posters and folders to online advertising, from displays and interior 3d graphics to costumes for hosts, ending with storyboards and comics. 

I like my job and I love to create, but it is also normal for me or read briefs, and the most important thing for me is my customer’s satisfaction.


Projekty prezentowane na tej stronie tworzone były we współpracy z m.in. / The projects presented on this site were created in collaboration with:  GMP Sp z o.o, ADV Experience, INB Digital, SparkPark.

Mockupów użyczył / Mockup design by Andrzej Gdula – http://graficzny.com.pl/

 

 

 

 

 

Zapisz